• Profesjonalny trener wokalny
  zawsze do Twojej dyspozycji

 • Darmowe materiały
  szkoleniowe

 • Ucz się KIEDY chcesz
  GDZIE chcesz

 • Przekonaj się! Zapisz się na pierszą lekcję, a jeśli Ci się nie spodoba - zwrócę całą kwotę

 • Nie zwlekaj! Jeśli nie dziś,
  to KIEDY?

Opinie uczniów

 • Zuza Bardzo polecam zajęcia u Pani Kariny Majewskiej każdemu kto chciałby pracować nad techniką prawidłowego oddechu, czystą intonacją, barwą głosu, dykcją, interpretacją utworu oraz odnalezieniem swojego muzycznego „ja”.

  Pani Karina jest wspaniałym nauczycielem, ale przede wszystkim cudownym człowiekiem, pozawala uwierzyć w siebie znając swoje realne możliwości, a tym samym osiągać pełnię zadowolenia ze śpiewania.

  https://soundcloud.com/search?q=Zuzanna%20Pawlak
 • AnnalenaOdkąd sięgam pamięcią zawsze chciałam śpiewać. Nie było chwili i żadnej siły, która mogłaby oderwać mnie od mojej pasji, od mojego życia... od śpiewania. Śpiew i muzyka towarzyszy mi w każdej wolnej chwili jest sensem mojego życia.

  To rodzicom zawdzięczam, że trafiłam na zajęcia do Pani Kariny.
  Pani Karina to najlepsze co mogło mnie spotkać! Jest pełną profesjonalizmu, kompetentną, wymagającą, a przy tym mega pozytywną osobą. Na zajęciach panuje wspaniała atmosfera, zero stresu, rezultaty nauki mocno widoczne. Uwielbiam moją nauczycielkę i wszystkim wokół powtarzam, że dzięki niej nauczyłam się tak dużo. W życiu nikt wcześniej nie poświęcał mi tyle czasu na naukę. Na lekcje chodzę z uśmiechem i zawsze z niecierpliwością czekam na następne zajęcia. Nastrój panujący na zajęciach pozytywnie wpływa na relacje między nauczycielem a uczniem.

  Pani Karina ma głowę pełną pomysłów, łącząc swoją wiedzę i profesjonalizm pomaga mi w opracowywaniu moich utworów. Razem opracowujemy i interpretujemy materiał, wokalnie by brzmiał jak najlepiej.

  Serdecznie Wszystkim polecam zajęcia u Pani Kariny. To jest wielki krok do przodu w spełnianiu marzeń. To dobre miejsce dla rozwoju swoich pasji muzycznych. Uczestniczę w zajęciach już dwa lata i śmiało mogę powiedzieć, że nie był to zmarnowany czas oraz, że rezultaty pracy dostrzegam sama. I nie zamierzam nic zmieniać... chcę uczyć się, uczyć i to jeszcze więcej.

  Jeżeli kochasz muzykę, uwielbiasz śpiewać i chcesz się rozwijać to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

  annalena.pl
 • Uliasha Kiedy zaczynałam swoją przygodę z muzyką długo szukałam odpowiedniego nauczyciela śpiewu, aż wreszcie odnalazłam Panią Karinę Majewską. Dziś z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jestem z lekcji bardzo zadowolona. i dlatego polecam Panią Karinę jako świetnego pedagoga.

  W nauce śpiewu nie tylko ważny jest sposób nauczania, ale również więź z prowadzącym. Są bowiem sytuacje, w których uczeń i nauczyciel w różny sposób czują piosenkę i sztuką jest osiągnięcie kompromisu, który zapewni satysfakcję obu stronom. I tak jest w przypadku współpracy z Panią Kariną.

  Pobierane lekcje śpiewu nie tylko rozwinęły moje predyspozycje wokalne i dostarczyły wiedzy na temat techniki wokalu, ale także zainspirowały mnie do dalszego rozwijania umiejętności podążenia z pasją przez życie z niesłabnącą pasją.

  www.uliasha.pl
 • Klaudia Chciałabym bardzo Pani podziękować za wszystkie porady i w ogóle za całą stronę z nauką śpiewu.

  Program który pani mi poleciła i ćwiczenia przyniosły efekt w postaci wygrania bardzo ważnego dla mnie festiwalu. Zauważam, że coraz bardziej śpiewanie przybiera innej wartości, a najważniejsze, zważam na zasady muzyki i na wszystkie pani porady.

  Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i będę polecać pani stronę wszystkim tym, którzy chcą chociaż w małym stopniu zasięgnąć znajomości sztuki wokalnej:-)
 • Jacol Byłem sceptycznie nastawiony do tego typu nauki, zmusił mnie fakt, że mieszkam w małym miasteczku. I nie żałuję! To naprawdę niesamowita sprawa gdy możesz uczyć się w zaciszu swojego pokoju.

  A p. Karina? Świetnie by było chodzić do niej na prywatne zajęcia, ale z braku możliwości lekcje online to naprawdę świetna alternatywa. Polecam!
 • Marta Od kilku miesięcy mieszkam za granicą. W Polsce uczęszczałam regularnie na zajęcia ze śpiewu. Miałam nadzieję, że po przeprowadzce będę mogła kontynuować naukę. Niestety - mam jeszcze problemy z j. angielskim dlatego lekcje p. Kariny okazały się dla mnie wybawieniem. To niesamowite jak p. Karina potrafi przekroczyć barierę przestrzenną! Na zajęciach czuję się jak na lekcjach stacjonarnych, a unikalne podejście p. Kariny do ucznia sprawia, że raczej nie rozstaniemy się nawet gdy już opanuję język:)
 • Oxy2010 Najwygodniejsza metoda pobierania lekcji śpiewu! Polecam!
 
Zobacz także:

Opowiadam o lekcjach śpiewu online na antenie TVN


Najczęściej zadawane pytania

O MNIE

Jestem wokalistką, kompozytorem, dyrygentem oraz trenerem wokalnym. Śpiewu uczyli mnie najlepsi nauczyciele w kraju, m.in. Elżbieta Zapendowska, Joanna Zagdańska oraz prof. Urszula Trawińska-Moroz. Współpracuję ze Studiem Wokalnym im. J.Wasowskiego w Warszawie.

OPINIE

 • Jacol
  Byłem sceptycznie nastawiony do tego typu nauki, ale Karina...
 • Marta
  Mieszkam za granicą i nie miałam możliwości uczęszczać...
 • Oxy2010
  Najwygodniejsza metoda pobierania lekcji śpiewu! Polecam!