• Profesjonalny trener wokalny
  zawsze do Twojej dyspozycji

 • Darmowe materiały
  szkoleniowe

 • Ucz się KIEDY chcesz
  GDZIE chcesz

 • Przekonaj się! Zapisz się na pierszą lekcję, a jeśli Ci się nie spodoba - zwrócę całą kwotę

 • Nie zwlekaj! Jeśli nie dziś,
  to KIEDY?

Jak to działa1. KONTAKT

Zadzwoń pod numer +48 693 551 783 lub napisz do mnie na adres kontakt@nauka-spiewu.pl. Świetnie będzie jeśli napiszesz w kilku zdaniach coś o sobie - dlaczego chcesz śpiewać, czy masz jakieś doświadczenie wokalne, jakie stawiasz sobie cele. Taka krótka autoprezentacja pozwoli mi chociaż trochę Ciebie poznać.

Pierwszy krok w kierunku pasjonującej przygody już za Tobą!


2. TERMIN

Skontaktuję się z Tobą i ustalimy dogodny termin. Poproszę Ciebie również o przygotowanie dwóch różnorodnych stylistycznie utworów, w których najlepiej się czujesz. Lekcji udzielam od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00, więc z pewnością dopasujemy optymalną dla Ciebie porę. Możemy się umówić na pojedynczą lekcję lub od razu zarezerwować konkretną godzinę na dłuższy okres. Pełna elastyczność i wygoda! Poznaj korzyści wynikające z pobierania nauki śpiewu poprzez Skype!


3. PŁATNOŚĆ

Lekcja kosztuje 140zł. Zajęcia trwają 45 minut. Jeśli po pierwszym spotkaniu stwierdzisz, że lekcja Ci się nie podobała i nie chcesz kontynuować pracy ze mną - zwrócę Ci całą sumę. Nic nie ryzykujesz! Jeśli zainteresujesz się długotrwałą współpracą, możesz także wykupić pakiet 4 lekcji w promocyjnej cenie. Co jeszcze powstrzymuje Ciebie przed spróbowaniem?


4. PIERWSZA LEKCJA

O umówionej porze dzwonisz do mnie na Skype! Porozmawiamy sobie o Twoim doświadczeniu oraz o celach i motywacji do nauki śpiewu. Kiedy dowiem się więcej o Tobie, będę mogła dostosować program zajęć do Twoich indywidualnych potrzeb.

Pora aby przejść od słów do... śpiewu. Przeprowadzę więc krótką rozgrzewkę, a następnie poproszę Ciebie o wykonanie kilku testowych ćwiczeń. Najważniesze, abyś się rozluźnił i podszedł do tego jak do świetnej zabawy, a nie poważnego egzaminu!

Kolejny punkt programu to chwila dla Ciebie, czyli czas na... występ! Po raz pierwszy zaśpiewasz przede mną swoje ulubione utwory.

Na zakończenie poznasz moją kompleksową opinię na temat Twojego głosu. Dowiesz się jaką masz skalę i rodzaj głosu, gdzie tkwią Twoje atuty, a gdzie rozpoznałam obszary wymagające dalszej pracy. Usłyszysz również całą prawdę o swoim... słuchu muzycznym. Podzielę się także swoimi spostrzeżeniami odnośnie Twojego występu.


NIE ZWLEKAJ! Jeśli nie dziś, to kiedy?

Pamiętaj, w życiu najbardziej żałuje się tego, czego się nie spróbowało. Powiedziała mi to moja najstarsza, ponad 60cio - letnia uczennica. Trudno o lepszą rekomendację!

Zadzwoń teraz +48 693 551 783
     lub
napisz do mnie kontakt@nauka-spiewu.pl


Zobacz także:

Opowiadam o lekcjach śpiewu online na antenie TVN


Moi uczniowie o lekcjach śpiewu

Najczęściej zadawane pytania

 

O MNIE

Jestem wokalistką, kompozytorem, dyrygentem oraz trenerem wokalnym. Śpiewu uczyli mnie najlepsi nauczyciele w kraju, m.in. Elżbieta Zapendowska, Joanna Zagdańska oraz prof. Urszula Trawińska-Moroz. Współpracuję ze Studiem Wokalnym im. J.Wasowskiego w Warszawie.

OPINIE

 • Jacol
  Byłem sceptycznie nastawiony do tego typu nauki, ale Karina...
 • Marta
  Mieszkam za granicą i nie miałam możliwości uczęszczać...
 • Oxy2010
  Najwygodniejsza metoda pobierania lekcji śpiewu! Polecam!