• Profesjonalny trener wokalny
  zawsze do Twojej dyspozycji

 • Darmowe materiały
  szkoleniowe

 • Ucz się KIEDY chcesz
  GDZIE chcesz

 • Przekonaj się! Zapisz się na pierszą lekcję, a jeśli Ci się nie spodoba - zwrócę całą kwotę

 • Nie zwlekaj! Jeśli nie dziś,
  to KIEDY?

Najczęściej zadawane pytania

 • 1. Kto może uczestniczyć w lekcjach online?

  Każdy w przedziale wiekowym od 10 do 99lat :) Oczywiście wraz z wiekiem zmieniają się nasze predyspozycje wokalne wynikające z fizjologii, natomiast nigdy nie jest za późno aby poprawić swój śpiew!

  Musisz jednak mieć świadomość, że efekty przyjdą wyłącznie wtedy, gdy będą poparte wytrwałą pracą. Jeśli więc szukasz cudownego środku, który sprawi, że rano obudzisz się i zachwycisz wszystkich swoim głosem - niestety, ale nie trafiłeś pod dobry adres. Ja mogę zagwarantować Ci, że jeżeli będziesz ze mną sumiennie pracował i dasz się poprowadzić za rękę - w stosunkowo krótkim czasie zauważysz naprawdę duże zmiany w swoim wokalu.

  Więcej na ten temat piszę w moich artykułach:

  >> Czy ja mogę śpiewać?
  >> Za stary na naukę śpiewu

 • 2. Czego potrzebuję do lekcji online?

  Potrzebna Ci będzie aplikacja do wideokonferencji Skype. Skype możesz pobrać za darmo tutaj. Dodatkowo potrzebna będzie kamera internetowa oraz mikrofon. Jeśli podchodzisz do nauki na poważne, sugerowałabym zakup kamery z wbudowanym mikrofonem pojemnościowym nieco lepszej jakości. W cenie 100 - 200zł można nabyć przyzwoite urządzanie tego typu.

  Aby nasze połączenie było płynne potrzebne nam będzie również łącze internetowe - min. 2Mb. Im szybsze łącze, tym oczywiście lepiej.
 • 3. Jak często należy ćwiczyć?

  Wszystko zależy od stanu Twojego głosu, wieku, doświadczenia oraz celu treningu wokalnego. Zazwyczaj zalecam wykonywanie ćwiczeń wokalnych 3 do 4 razy w tygodniu. Co do samych lekcji online - większość uczniów spotyka się ze mną raz w tygodniu.
  Natomiast, jeśli potrzebujesz intensywnego treningu np. przed zbliżającym się występem - dopasujemy częstotliwość do Twoich możliwości i harmonogramu.

  Więcej na ten temat możesz przeczytać w artykule Lekcje śpiewu - jak często?
 • 4. Czy ktoś jeszcze uczy śpiewu poprzez Skype?

  Tak! Tysiące ludzi na świecie korzysta codziennie z nauki śpiewu poprzez Skype! Na You Tube możesz znaleźć całą masę fragmentów takich lekcji.

  Ja polecam następujące adresy:
  >>
  Brett Manning
  >> www.richardiv.com
  >> yourNaturalVoice
  >> voiceClub
 • 5. Co jeśli mam za wolne łącze?

  Masz wiele innych możliwości! W specjalnych przypadkach możemy prowadzić zajęcia bez wizji. Jest to o tyle problematyczne, że nie będę w stanie wykryć Twoich potencjalnych nieprawidłowości w postawie ciała, sposobie wydobywania głosu itp. Dlatego rozwiązanie to jest przeznaczone raczej dla osób zaawansowanych wokalnie pragnących skonsultować wykonanie utworów, ich interpretację. Powyższy problem możemy obejść poprzez wysyłanie filmu video z Twoim wykonaniem utworu. Następnie podczas lekcji audio przekażę Ci swoje uwagi i tak na okrągło:)

  Alternatywą może być również zakup mojego kursu śpiewu online. Składa się na niego ponad 40 ćwiczeń wokalnych, szczegółowo opisanych i zaprezentowanych na materiałach wideo. To świetny sposób na samodzielne wykonywanie ćwiczeń wokalnych. Oczywiście zalecam okresowe konsultacje wokalne, aby weryfikować, czy ćwiczenia wykonujesz poprawnie, czy nie przeciążasz głosu.

  Zawsze zapraszam również na indywiduane zajęcia stacjonarne, których udzielam w Warszawie (Ursynów).

  Podsumowując. Jeśli masz jakiś problem uniemożliwiający naukę poprzez internet - napisz do mnie. Wspólnie spróbujemy znaleźć jakieś optymalne rozwiązanie dla Ciebie!
 • Masz inne pytania, wątpliwości, uwagi?

  Zadzwoń teraz +48 693 551 783
       lub
  napisz do mnie kontakt@nauka-spiewu.pl

 

O MNIE

Jestem wokalistką, kompozytorem, dyrygentem oraz trenerem wokalnym. Śpiewu uczyli mnie najlepsi nauczyciele w kraju, m.in. Elżbieta Zapendowska, Joanna Zagdańska oraz prof. Urszula Trawińska-Moroz. Współpracuję ze Studiem Wokalnym im. J.Wasowskiego w Warszawie.

OPINIE

 • Jacol
  Byłem sceptycznie nastawiony do tego typu nauki, ale Karina...
 • Marta
  Mieszkam za granicą i nie miałam możliwości uczęszczać...
 • Oxy2010
  Najwygodniejsza metoda pobierania lekcji śpiewu! Polecam!